Pondělí, 25. 05. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Mnoho cest k zářivě bílému úsměvuKrásný bílý úsměv dokáže zaujmout ihned na první pohled. Nádherně bílé zuby upoutají pozornost nejen u celebrit a slavných lidí, ale i třeba ve vašem případě. Bohužel je v životě velká spousta faktorů, které způsobují nevzhledné zežloutnutí chrupu. Představujeme vám web, který vám poradí.

Bělení zubů: Bělení zubů, bělení zubů laserem, ceník bělení zubů.
Ať již se jedná o nadměrné pití kávy, vína nebo kouření. Ideálním řešením v takovém případě může být bělení zubů. Klasické zubní pasty s bělícím účinkem na bělost zubů nemají příliš veliký efekt. Dochází zde pouze k mechanickému odstraňování nečistot. Se samotnými pigmenty si již ale neporadí. Lépe na tom jsou bělící pasty.

Příklady použití
Lze je běžně zakoupit v lékarně nebo drogerii za 500 až 600 Kč. Tyto pasty se nepoužívají jen k samotnému bělení, ale zároveň slouží k následné péči, například po bělení zubů laserem. Samotné bělení laserem probíhá za dohledu specialisty. Nejdříve se na zuby nanese speciální gel, který je následně ozařován laserem. Cena se pohybuje od 160 do 200 Kč za jeden bělený zub. Poslední možností jsou speciální bělící gely.

Zatímco gely pro domácí bělení obsahují peroxid vodíku o koncentraci 10 %, u gelů používaných specialisty se můžeme setkat až s koncentrací 30 %. Zde je však potřeba dbát na dostatečnou ochranu dásní – taková koncentrace by je mohla poškodit. Na trhu je spousta produktů a samotný ceník bělení zubů je velmi obsáhlý.

Co byste ještě měli vědět
Pro nejlepší efekt a dlouhé trvání bělosti se doporučuje konzultace nejlepšího řešení se svým stomatologem. Pokud se ovšem rozhodne pacient pro domácí bělení, nemůže si se standartně prodáváným sortimentem nijak ublížit.
(8. 1. 2010 | petrvydrus)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí