Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Dynamická společnost Beck InternationalBeck International nepatří na českém trhu k žádným nováčkům. Své úspěchy společnost postavila na výrobcích, které porážely konkurenci v řadě parametrů. Výrobky vynikají kvalitou, technologií a nadčasovým designem. A této tradici je společnost věrna i nadále. Dnes se podíváme, co nabídne její web.

Beck International: Produkty, které si našly místo v českých domácnostech a staly se neocenitelnými pomocníky.
Společnost Beck International zvolila zcela nový přístup ke svým klientům. Nemá žádné kamenné prodejny a své výrobky nenabízí ani pomocí e-shopů na internetu. Své zákazníky oslovuje výhradně formou pozvánek na své prezentační akce. Ty jsou pořádané po celé republice, a proto jsou vhodné i pro lidi s omezenou mobilitou. Tato strategie se osvědčila a u lidí vyvolala pozitivní ohlasy.

Jeden příklad za všechny
Prezentační akce podle představitelů firmy zaručují transparentnost celého obchodu. Potenciální klient je seznámen se všemi funkcemi a vlastnostmi na vlastní oči. Existuje zde zpětná vazba a zákazník není odkázán jen na reklamní slogany a televizní spoty. Společnost Beck International prý dbá na vysoký standard svých předváděcích akcí. Proto se prezentace střídá se zábavným programem. Obvykle to bývá známá osobnost či živá kapela. Občerstvení v průběhu prezentace je samozřejmostí. Třešničkou na dortu bývá bohatá tombola o věcné dárky a ceny. Každý návštěvník si navíc odnese i nějaký hodnotný dárek - zdarma.

Společnost Beck International prochází dynamickým rozvojem a rozšiřuje své aktivity do dalších oblastí. V roce 2006 byla založena cestovní kancelář Beck Reisen. Za relativně krátkou dobu působení si vydobila zvučné jméno. Jen za poslední rok odbavila více jak 60 000 klientů. Mezi další projekty patří pronájem automatů na stolní vodu Skalní pramen, provozování fitness center BBC. Beck International nezapomíná ani na děti. Pro ty je určeno největší rodinné zábavní centrum v ČR - Beckiland. Pod jeho záštitou jsou realizovány četné akce - různé tábory, radovánky, koncerty apod.

Na závěr
V duchu Beck International firma říká - nevěřte jen slibům a přesvědčte se na vlastní oči! Využijte pozvánky na prezentační akci či svěřte svou dovolenou do režie cestovní kanceláře Beck Reisen. Více na jejím webu.
(19. 1. 2010 | asterie)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí