Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Beck international je všude, kam se podíváteSpolečnost BECK International není jen společností, která láká své potenciální klienty na prezentace zajímavých produktů, například nádobí. Pod společností BECK International se skrývají další společnosti, které tak či onak původnímu záměru prodeje produktů, které v kamenných obchodech neseženete, napomáhají. Dnes se podíváme na s ní svázaný blog.

Novinky o Beck International a Beck Reisen: Společnost BECK International není jen společností, která láká své potenciální klienty na prezentace.
BECK Reisen je cestovní kancelář, díky které se můžete podívat na zajímavá místa nejen v České republice, ale i ve světě. Že jsou výlety spojeny s prezentací a prodejem produktů společnosti BECK International, je na první pohled jasné z pozvánek a letáků, kterými společnost své klienty k poznávacím zájezdům zve.

Jeden příklad za všechny
Pod firmy BECK patří i BECKILAND v Praze na Zličíně. Centrum zábavy pro děti se rozkládá na 6 000 m2 a pravidelně pořádá různé akce pro děti i rodiče. Největším hitem je dvoudenní dětský tábor s velkou diskotékou, klaunem Mirečkem, večerní stezkou odvahy a soutěžemi všeho druhu. Tváří BECKILANDU je Mgr. Vítek Chaloupka, populární odborník na zdravou výživu. Osobně se dětem v BECKILANDu věnuje a tráví s nimi vlastně veškerý svůj volný čas.

Síť Solárií Fitness BBC také patří pod společnost BECK International. Po Praze jich je celkem 7, a to na Vinohradské, v Parku Hostivař, v Centru Chodov, na Náměstí na stráži, na Vršovické, na náměstí I. P. Pavlova a v Masné. Jedná se o kompletní péči o tělo v příjemném prostředí. Rádcem ohledně zdravého životního prostředí je i tady klientům Mgr. Vítek Chaloupka.

Na závěr
Na stránce, kterou zde dnes představujeme, najdete ovšem o Beck daleko, daleko více...
(5. 2. 2010 | beckinternat)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí