Pondělí, 01. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Hvězdičkov - baby hotýlekV Mníšku pod Brdy vznikla oáza, kde vám ochotně pohlídají už dvouměsíční miminko – a nechtějí za to víc, než kolik byste dali chůvě. Dnes tu bude řeč o webu tohoto zařízení.

Hvězdičkov - baby hotýlek: Baby hotýlek je rodinný dům v krásné přírodě Brdských lesů, zrekonstruovaný a zařízený pro potřeby kojenců, batolat i odrostlejších dětí.
Hvězdičkov je spása pro všechny zaměstnané maminky, které zrovna nemají po ruce ochotné „hlídací babičky“ a kterým ani náhodou není jedno, kde a jak tráví jejich dítě čas, když jsou v práci. Funguje taky jako rychlá první pomoc, pokud vám „vybuchne“ hlídání anebo musíte nečekaně odjet. Mnohé se o něm dozvíte na jeho webu.

Najdete tu například...
Ano, sem můžete syna nebo dcerku (anebo klidně oba) přivézt i o prázdninách. I o víkendu. I na přespání. Specialitou jsou jednak vícedenní pobyty pro nejmenší děti, které by na tábor ještě zdaleka nevzali, jednak prázdninové „balíčky“ kombinující permanentky na větší počet hodin denního hlídání s poukázkami na vícedenní pobyty.

Velmi žádaná je Baby Party, vymyšlená tak, abyste si mohla v pátek večer zaslouženě (a bezstarostně!) vyrazit s partnerem a zároveň měly o zábavu postaráno i vaše děti, a to až do sobotního odpoledne.

Co byste ještě měli vědět
A ještě jeden příjemný bonus: pokud jste v takovém časovém presu, že potomka nezvládnete osobně přivézt, můžete si tu objednat Baby Taxi. To vaše dítě bezpečně dopraví také do zájmového kroužku anebo k babičce.
(2. 9. 2009 | hvezdickov)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí