Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zpravodajství

Unikátní internetová televize o autechNedávno vstoupil na český internet pravděpodobně nejunikátnější český internetový projekt poslední doby, tedy první automobilová televize v Evropě – Autotelevize.cz. Co vám jako divákům nabízí?

Autotelevize - exkluzivní videa: Aktuální video novinky ze světa aut na jednom místě.
Autotelevize.cz přináší aktuální informace ze světa motorismu, z motoristického sportu, ale také z obsáhlých testů aut a cestovatelských expedic do krajin vzdálených i blízkých. Díky moderním technologiím mohou být příspěvky vystaveny na serveru Autotelevize.cz již za 60 minut po jejich natočení. V tomto ohledu je server naprosto bezkonkurenční. Unikátnost serveru spočívá i v jeho atraktivním autorském obsahu a také v reklamních formátech, kdy jsou standardní prezentační formáty doplněny unikátními možnostmi videoprezentace, do této doby na internetu nevídané.

Najdete tu například...
Internet zažívá nejen v České republice ohromný boom, vždyť velikost internetové populace dosahuje v ČR magické hodnoty 5 000 000 uživatelů. „Především proto vznikla Autotelevize.cz, která však není pouhým portálem, jichž je na internetu bezpočet. Autotelevize.cz přichází s vysokou přidanou hodnotou, která spočívá především v celkovém technologickém pojetí projektu. Jde o skutečnou televizi v technickém slova smyslu,“ říká Pavel Foltýn, ředitel Autotelevize.cz.

Všechny reportáže jsou natáčeny profesionální televizní technikou a zpracovávány v digitální střižně s nejmodernějším softwarovým vybavením. Tým pracovníků, kteří reportáže připravují, má dlouhodobé zkušenosti například z České televize, TV Prima a jiných médií.

Co byste ještě měli vědět
O významu a kvalitě portálu Autotelevize.cz svědčí i zájem různých médií o přebírání obsahu a stále rostoucí návštěvnost serveru.
(31. 3. 2010 | autotelevize)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí