Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Aukční portály v kostceDnes představované stránky slouží jako informační celek o českých internetových aukcích. Najdete tu řadu informací, které by se vám mohly hodit.

Aukční portály: Tyto stránky slouží jako informační celek o českých internetových aukcích.
Provedení stránek: Stránky slouží jako informační celek o českých internetových aukcích. Na hlavní stránce naleznete rozepsané kategorie společně s odkazy na užitečné seznamy, které u aukčních síní porovnávají poplatky, provize a další informace. Ke každé aukční síni je na stránce odkaz, popis a ukázka designu webu. Design stránek aukcniportaly.cz je jednoduchý a příjemný na pohled.

Najdete tu například...
Nejznámější aukce: Mezi nejznámější zde zařazené internetové aukce online patří 11 aukčních síní, z nich nejznámější je Aukro, které je pobočkou polské společnosti Allegro. Aukro vstoupilo na český web roku 2003 a nyní má již 1,5 milionu uživatel. Na druhém místě se umístila aukce ikup.cz, která má 150 000 uživatel a hlavní výhodou oproti ostatním je například nulová provize a skoro žádné poplatky za vystavení aukce. Na třetím a čtvrtém místě se poté nachází odklepnuto a ebay, který má v zahraničí 84 miliónů uživatel.

Méně známé aukce: Mezi tyto zde zařazené aukce patří méně známé české aukce. Neznamená že jsou špatné, většina z nich totiž poskytuje neplacené služby a nulovou provizi. Ovšem i mezi těmito aukcemi se najdou placené, které na to doplácí nulovou návštěvností.

Aukce pro maminky: Tyto internetové aukce on-line ocení zejména maminky. Na českém internetu je 7 aukčních portálů, které se zabývají prodejem nových či použitých věci pro výchovu dětí. Jsou to především kočárky, oblečení a jiné nezbytnosti.

Na závěr
A k vidění tu jsou i další...
(10. 2. 2010 | aukcniportaly)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí