Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Vycestujte do Athén s kvalitním průvodcemKdo by nikdy neslyšel o Athénách, hlavním městě Řecka? Vždyť je to jedno z nejkrásnějších měst starého kontinentu a celého světa. Město, kde se kloubí duch historie s krásou moderna. Prozkoumejte Athény s webem www.Athens.cz a dozvíte se více.

Athény: Portál o Athénách, zajímavá historická místa, současné Athény.
Infoportál o Athénách vám nabízí více než jen náhled do historie. Dočtete se také o letních olympijských hrách, které se v roce 2004 pořádaly právě v Athénách. Nejeden český sportovec zde vyhrál medaili. Máte k dispozici statistiky sportovců a rozložení vyhraných medailí mezi jednotlivé státy. Dozvíte se o Athénské Akropoli, Posedonově chrámě, Dionýsově divadle, Athénské Agoře a dalších.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu o Athénách se dále nachází informace o mnoha řeckých historických památkách. Mezi nejvýznamnější patří zajisté Athénská Akropole, na které se nachází významné stavby. Jmenujme například Parthenon, která má velmi zajímavou historii a v průběhu dějin sloužil k nejrůznějším účelům. Zastaví se také u Dionýsova divadla, v Athénské Agoře nebo Poseidonově chrámu. Velmi oblíbené jsou také panoramatické fotografie Athén, na kterých si můžete prohlédnout širokoúhlým pohledem krásu Athén.

Na webu si můžete také zakoupit širokou škálu zájezdů a letenek do Athén a celého Řecka. Nakoupíte jak last minute zájezdy, tak poznávací zájezdy nebo letenky.

Pár poznámek na závěr
Web se neustále rozšiřuje a doplňuje o další zajímavé informace. S www.Athens.cz prostě zůstanete v obraze.
(3. 2. 2009 | Mautinek)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí