Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Asterie - váš správce dluhůSpolečnost Asterie je známá díky své komplexní službě, kterou spravuje dluhy dlužníkům. Nejde a nikdy nešlo o jednorázové zaplacení všech pohledávek dlužníka. A co říká jeden z webů, který o ní mluví?

Asterie: Společnost Asterie je známá díky své komplexní službě, kterou spravuje dluhy.
Jak již bylo výše zmíněno, Asterie za nikoho dluhy nezaplatí. V celém procesu bude vystupovat jen jako váš osobní poradce - správce dluhů, který bude fungovat jako spojka mezi vámi a věřiteli. Cílem je vyjednání kompromisu se všemi věřiteli. Myslíte si, že fyzická osoba má takovou možnost? Jen na vysvětlenou - typický klient Asterie má podle jejích údajů 10 věřitelů a dluh okolo půl milionu korun. Výsledkem celé komunikace má být snížení splátek, úroků, zastavení exekucí, odblokování účtů, odpuštění sankcí, vyhrané soudní řízení apod. Jelikož Asterie nabízí opravdu komplexní řešení, dle vlastních slov řeší za klienta veškerou komunikaci a administrativu.

Jeden příklad za všechny
Nově si může klient společnosti Asterie on-line na internetu kontrolovat stav svého dluhu i pohyby peněz, kam a kdy byly z účtu poslány. Tím, že vidí do systému, získává klient Asterie zároveň i možnost přivydělat si. Pokud přivede nového klienta a zadá ho do systému, dostane od Asterie po podepsání smlouvy s tímto novým klientem finanční odměnu, o kterou sníží své zadlužení.

Zároveň se prý výrazně zlepšila platební morálka klientů, kteří jsou motivováni novým pravidlem: Pokud první splátku provedou do určitého data, okamžitě přecházejí na sazbu 10 %, kterou si Asterie z pravidelné splátky nechává. Už tedy žádných 30 %, ale deset.

Co byste ještě měli vědět
Asterie říká: „Kdo si zvládne se všemi svými věřiteli dohodnout lepší podmínky, nepotřebuje našich služeb“. Sami se můžete o mnohém přesvědčit v sekci reference.
(16. 4. 2010 | asterie)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí