Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Jsou služby poskytované společností Asterie podvod?Poslední dobou se objevilo několik názorů o nekalých praktikách společnosti, která pomáhá svým klientům v oddlužení, konkrétně Asterie, jež byly označeny za podvod. Tento názor podle ní vyplývá pouze z nenaplněných představ některých spotřebitelů, jež se svým neuváženým jednáním dostali do velké finanční tísně. Co o sobě říká sama firma? Dnes tu dostává prostor.

Asterie: Asterie je společností, která nabízí pomoc při oddlužení.
Vleklá ekonomická krize, nedostatek pracovních míst na trhu práce, stále se zvyšující ceny spotřebního zboží. To je jen malá „ochutnávka“ událostí, které nás „donutí“ sáhnout po rychlé a zdánlivě výhodné půjčce. Důvodů, které nás dovedou k zadlužení, jsou desítky. Splatit tyto dluhy však mnohdy bývá řehole…

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Největší úskalí představují pro spotřebitele stotisícové úvěry a půjčky dlouhodobého rázu. Klasickým příkladem jsou lidé, kteří si vezmou půjčku se splátkovým kalendářem na několik let, z aktuálního příjmu vyvozují, že splácení několika tisíc měsíčně zvládnou a nepřemýšlejí do budoucna. Jejich dokonalý plán jim zhatí snížení platu, v horším případě ztráta zaměstnání vůbec. Řešením je umořit tento dluh další půjčkou. Rázem se však tito spotřebitelé ocitají v začarovaném kruhu, ze kterého už nedokážou vyjít ven.

Možností, jak se vypořádat s touto dluhovou pastí je požádat o pomoc nějakého správce dluhu, který pomůže najít vhodnou cestu vedoucí k oddlužení.

Leckterý zadlužený spotřebitel má však zkreslené představy o tom, jak oddlužení probíhá a domnívá se, že firma, která oddlužení zprostředkovává, dokáže dluhy zaplatit. "Je tedy třeba uvést fungování firmy na pravou míru a vymýtit názor, že oddlužení od Asterie je podvod," říká Asterie.

Tvrzení, že Asterie zaplatí dluhy za vás, je opravdu podvod. Na tomto principu však know-how firmy opravdu nestojí. Asterie je společností, která nabízí pomoc při oddlužení. Tým Asterie se stává pouze správcem vašich dluhů. To znamená, že certifikovaní poradci vám mohou pomoci vyjednat lepší splátkové podmínky, připravit vás na soudní spory vyřizovat administrativu, hledat zaměstnání a zajistit tak další příjmy. "Jelikož Asterie udržuje dobré styky s mnoha finančními institucemi a je známá ve finančním sektoru, je schopná vyjednat takřka nemožné kompromisy a podmínky," říkají její představitelé.

Co byste ještě měli vědět
"Pokud se stále ještě někteří lidé domnívají, že jsou služby Asterie povod, mohou si zkusit vyjednat lepší podmínky splácení sta tisícových dluhů svépomocí. Ale je třeba počítat s tím, že z této bitvy vzejde jen jeden vítěz. A osamocená fyzická osoba to nebude. Reference Asterie jednoznačně vyvracejí tvrzení o tom, že by se o podvod mohlo jednat, stejně tak, jako více než 3000 spokojených klientů, kteří se díky Asterii pomalu dostávají z dluhové pasti a díky vyjednaným nižším splátkám si mohou dovolit kvalitnější život," končí své informace sama Asterie.
(28. 6. 2010 | asterie)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí