Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Čerstvé ankety pro váš web zdarma – plus zpětné odkazyPotřebujete zviditelnit svůj web a přitom nabídnout svým návštěvníkům zajímavé ankety? Obojí se dá splnit jedním jednoduchým tahem: Prostě přidejte na svůj web ankety OkoWebu, ve kterých budou moci vaši uživatelé hlasovat a vy přitom dostanete zdarma zpětné odkazy ze stránek OkoWebu na svůj web.

Ankety z OkoWebu: Ankety, které si můžete snadno vložit na svůj web nebo blog.
Je to jednoduché: Stačí, když jednou vložíte kód ankety do svých stránek a poté se u vás automaticky bude zobrazovat vždy ta anketa, která je zrovna aktuální. A jakmile od vás přijde první hlas do aktuální ankety, zobrazí se na její stránce odkaz na vaše stránky. (Nejsou zobrazovány pouze odkazy na stránky s erotickým obsahem ani s obsahem porušujícím autorská práva či další zákony ČR nebo dobré mravy.)

Příklady použití
Na stránce s nabídkou kódů ke vložení jsou k dispozici tři barevné kombinace anket, snadno si je však můžete upravit i přesně podle vlastního vkusu. Nemusíte se nikde registrovat, prostě jen vložte jeden z kódů do svých stránek na to místo, kde se má anketa zobrazovat. A to je vše.

Jste-li jen trochu zkušenější uživatelé, můžete si upravit barvu i velikost zobrazované ankety – a také text odkazu na stránkách OkoWebu na váš web. Jak? Všechno je podrobně popsáno na stránce Anket OkoWebu.

Pro zobrazení anket je pouze třeba, aby prohlížeč uživatele podporoval JavaScript, což je dnes samozřejmostí u většiny používaných prohlížečů. Jakmile zaregistrujeme první hlas od vás, je link na vaše stránky ručně zkontrolován – a pro každou následující anketu je již vložen automaticky.

Ještě několik poznámek
Díky anketám nabídnete svým návštěvníkům zajímavý obsah zdarma i možnost zúčastnit se hlasování, na kterém se podílejí i návštěvníci z řady dalších webů. A získáte cenné zpětné odkazy, které vám pomohou dále zvyšovat počet návštěvníků vašich stránek.
(2. 2. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Šířka a výška
Jak přesně se dají nastavit rozměry grafu? Vidím tam jen šířku a navíc předpokládám, že když to bude v širším poli, tak se to nepřizpůsobí. Takže?

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí