Středa, 28. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zpravodajství

Aktuální zpravodajství na Aktuálně.czJiž třetí narozeniny letos oslavil zpravodajský deník Aktuálně.cz, spadající do portfólia Centrum Holdings. Oficiálně byl spuštěn 2. 11. 2005 a hned od svého vzniku byl hojně citován v dalších médiích, čímž se stal velmi rychle známým. Letos v říjnu pak prošel redesignem, jehož výsledkem měla být podle provozovatele větší přehlednost, ale i širší tématický záběr a schopnost nabídnout rychlejší domácí zpravodajství.

Aktuálně.cz: Jeden z největších zpravodajských deníků v ČR.
Nová tvář deníku vznikla na základě výsledků výzkumu agentury Millward Brown, který monitoroval potřeby uživatelů zpravodajských serverů. „Chceme dál posilovat pozici on-line deníku, který vytváří vlastní zpravodajství postavené na rychlém přehledu aktuálních zpráv od vlastního týmu renomovaných novinářů,“ uvedl ke změnám Jakub Unger, ředitel pro obsah ze společnosti Centrum Holdings. „Jako dosud, i s novou tváří budeme usilovat o co nejrychlejší a nejkvalitnější zpracování všeho podstatného z domova, světa, ekonomiky, sportu či kultury. Proto jsme pod logo Aktuálně.cz vetkli heslo: Víte, co se právě děje,“ dodal.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Deník Aktuálně.cz je rozčleněn do několika hlavních rubrik - konkrétně jde o Domácí, Zahraniční, Ekonomika, Kultura, Sport a Blogy; pod nimi se pak skrývá množství podrubrik, z nichž některé jsou dostupné i přímo z titulní stránky. K těmto vyvoleným patří Foto, Video, Analýza, Rozhovory, Věda, Eurorubrika, Příroda, Finance, BB a CzechNews v anglickém jazyce.

Na Aktuálně.cz tedy najdete každý den jak obecné zpravodajství, tak ekonomické informace včetně podrobností o podnikání různých firem nebo články zaměřené na osobní finance. Zpravodajství doplňují speciální projekty spadající přímo pod Centrum.cz, jako například Zena.cz, FilmPub.cz nebo třeba technicky zaměřené Digitálně.cz.

Na závěr
Deník Aktuálně.cz urazil od svého vzniku dlouhou cestu. Zatímco zpočátku kladl velký důraz na vlastní objevné materiály (které, jak již bylo zmíněno, si vysloužily hojné citace i v dalších médiích), dnes je standardním zpravodajským portálem - se vším, co k tomu patří.
(13. 11. 2008 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí