Středa, 23. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Aktuální TV program s informacemi o filmech i hercíchPotřebujete aktuální televizní program v trochu komfortnější podobě? Zajímají vás informacemi o filmech, pořadech a hercích? Pak zkuste programový portál FPortal.cz.

FPortal.cz: Aktuální televizní program s informacemi o filmech, pořadech a hercích.
FPortal zobrazuje aktuálně běžící televizní program s desítkou nejběžnějších stanic v Česku a na Slovensku. Web obsahuje i databázi filmů a pořadů, které se vysilájí a eviduje i všechny jejich herce a režiséry. Nechybí ani funkce vyhledávání.

Příklady použití
FPortal umožňuje zobrazovat přehledný televizní program, doplněný o informace k danému pořadu, filmu, či seriálu. Jsou zde uvedeny i informace o hercích, režíserech a všech osobnostech, které ve filmové branži něco znamenají.

V členské sekci je možné nadefinovat si tv program pro svůj web, zasilat si upozornění na oblíbené pořady. Po registraci je možné rozvést diskuzi pod každým článkem.

A jaké informace o filmových osobnostech tu najdete? Třeba to, že Danny DeVito se narodil 17. 11. 1944 v Neptune, New Jersey, USA - tedy ve znamení Štíra, zatímco třeba Ron Livingston 05. 06. 1968 v Cedar Rapids, Iowa, USA - ve znamení Blíženců. Nechybějí tu ani jejich fotografie.

Co byste ještě měli vědět
FPortal umožňuje programátorum a vlastníkům webů vložit si na web poutací box v podobě aktuálně běžícího programu. Nebo si vložit celý televizní program na svůj web. Všechno důležuté je popsané na http://www.fportal.cz/Tv/page/info. Majitel webu si může nastavit vše podle svých představ.
(9. 1. 2009 | FormanZ)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Chybějí nové digitální stanice
takže je to dost k ničemu. Měly byste psát o projektech který sou zajímavější. Tohle možná bude dobrý až to ještě dost poladí.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí