Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Zážitky jako originální dárekPropadáte panice z vybírání dárků, u kterých si nejste jisti, že obdarovaný bude spokojený? Nevíte co vybrat, nechcete darovat nic obyčejného a chcete být originální? Darujte zážitek. Dnešní webový tip vám poradí.

Zážitky: Darujte sobě nebo svým blízkým zážitek na celý život.
Zážitek vám poskytne nezapomenutelnou památku na celý život. Kdo z nás nikdy nesnil o letu balónem, nahrání vlastního CD nebo projížďce ve Ferrari. Pořídit zážitek můžete komukoli – přítelkyni, manželovi, dětem, kamarádům nebo sami sobě.

Příklady použití
Zažijte nepopsatelný pocit adrenalinu, jemných doteků profesionálních masérů nebo tlukotu srdce při jízdě v nadupaném autě. Darujte originální zážitek, na který bude obdarovaná osoba celý život vzpomínat.

Hlavními adrenalinovými taháky jsou tandemové seskoky či Bungee Jumping, jejichž cena se pohybuje v rozmezí tisíce až dvou tisíc. V poslední době se stal velmi oblíbený Zorbing, známá adrenalinová, válející se koule. Má váš přítel rád rychlá auta, ale o nejrychlejších vozech si může nechat jen zdát? Věnujte mu nezapomenutelný, dech beroucí zážitek při jízdě v Porsche 911, Ferrari 360 Modena F1 nebo legendárním Hummeru. Cenová kalkulace je u řízení aut rozlišná, lze jej pořídit od tří tisíc až po hranici dvanácti tisíc.

Pro ženy doporučujeme relaxační a příjemné zážitky při masážích a zkrášlovacích procesech. Která žena by neocenila, když se o její krásu a pohodlí bude starat profesionální tým maséru a kosmetiček. Dalšími lákadly jsou čokoládové lázně, kosmetický ráj, solná jeskyně, lázeň královny Kleopatry nebo polárium, ve kterém okusíte zimu až -110°C. Ceny se pohybují v řádu několika tisíc korun.

Pokud nemáte nápad na víkend a chcete si jej užít romanticky s vaší drahou polovičkou, neměla by vaší pozornosti uniknout nabídka romantických víkendů na nejkrásnějších místech Česka nebo víkend na jachtě. Nezapomenutelné víkendy jsou k mání v rozmezí čtyř až desíti tisíc korun.

Pro větší skupiny kamarádů nebo firemní partu se nabízí společné aktivity jako paintball, potápění nebo Action day. Společné zážitky se pro vás stanou nezapomenutelnými a navíc podpoří skvělou náladu v pracovním kolektivu.

Co byste ještě měli vědět
Pro větší skupiny kamarádů nebo firemní partu se nabízí společné aktivity jako paintball, potápění nebo Action day. Společné zážitky se pro vás stanou nezapomenutelnými a navíc podpoří skvělou náladu v pracovním kolektivu.
(21. 12. 2009 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí