Středa, 21. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu | Zábava a volný čas

Procházejte jakýkoli web ve 3D (i ten svůj :-)Tentokrát vám tu nabízíme nejnovější technologii, která je schopna celý web převést do 3D. Díky ExitReality, která z jakékoli webové stránky udělá prvek 3D světa, můžete zažít web ve zcela nové podobě. Jako tvůrce stránek můžete ty své snadno převést do 3D, jako návštěvník si můžete libovolný web převést do svého 3D světa, komunikovat zde s přáteli a poznávat nové lidi.

ExitReality: Domovská stránka technologie, která je schopna převést celý web do 3D.
Systém ExitReality je kompatibilní s prohlížeči Internet Explorer, Firefox a Chrome. Obsahuje 3D vyhledávač, který vám dá přístup ke zřejmě největšímu seznamu 3D objektů a 3D světů na internetu. Práce s ním je přitom velmi snadná. Stačí si jen stáhnout software ExitReality, nainstalovat jej a ve vašem prohlížeči se objeví příslušné tlačítko. Pak už jej stačí stisknout na libovolné webové stránce a jste ve světě 3D.

Příklady použití
Jednou z nejúžasnějších vlastností ExitReality je skutečnost, že jakémukoli uživateli dovoluje vytvořit si jejich vlastní webové prostory a vybavit si je 3D objekty. Stačí použít techniku drag-and-drop. S ExitReality můžete zapomenout na nějaké kopírování html. Prostě jen chyťte vybrané objekty a přeneste je tam, kde je potřebujete mít.

Nabízené 3D světy jsou velmi rozmanité. Sahají od 3D digitálních verzí skutečných míst – třeba Paříže nebo Španělska, přes 3D umění, noční kluby, přírodní divy až k dílům čiré představivosti. Řada z těch posledně jmenovaných existuje již nějakou dobu, ale zatím byly poměrně neznámé. Nyní je můžete objevit i vy.

Na závěr
Až dosud jste se museli registrovat do každého 3D světa zvlášť. Nyní tu máte jeden 3D svět obsahující celý internet. Nebo tak to aspoň vidí autoři tohoto projektu, kteří vám mimo jiné nabízejí podrobné informace ve svém blogu nebo ve wiki pro vývojáře. A co si o jejich 3D systému myslíte vy?
(4. 5. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí