Čtvrtek, 26. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Hlavní článek

Polepšovna pro čarodějky27. 7.
Zábava a volný čas

Existuje jen málo knížek, které by vznikly z příběhu počítačové hry. A nevíme o žádné takové, které by vznikla v Česku. Tedy - až dosud. Polepšovna pro čarodějky je právě takovou knihou, byť rozhodně není určena jen pro hráče.
Celý článek

Další novinky

Nakupujte podle akčních letáků nebo se slevou


7. 5. | Obchod a služby
I když se ekonomice daří, ne všichni berou padesátitisícové nebo statisícové platy - a ne každému je tak jedno, kolik zboží stojí. A právě pro ty, kdo rádi nakupují výhodně, je tu nový web Mistr Slev.
Celý článek

Plánujte svou dovolenou s EditTripem


9. 3. | Cestování
Zapomeňte na zdlouhavé vytváření plánů cest na papíře, v Excelu nebo v Notepadu! Je tady EditTrip, bezplatný on-line nástroj pro plánování dovolených i jiných cest se spoustou pomocníků, které vám usnadní práci. A dovolí vám naplánovat lepší cestu!
Celý článek

Jaké je kdy kde počasí


31. 3. | Cestování
Plánujete dovolenou nebo služební cestu? Pak by se vám určitě hodil přehled, kdy je kde ve světě jaké počasí. A právě tenhle přehled nabízí, mimo jiné i česky, web UsualWeather.com.
Celý článek

Zdarma Atlas světa - web a ebook


3. 3. | Cestování
Pokud občas potřebujete informace o nějaké zemi světa, pak potřebujete atlas světa. iWorldAtlas je webová stránka, kde najdete právě takový atlas - jako webové stránky a bezplatný ebook ke stažení.
Celý článek

Vize pro Česko 21. století


6. 7. | Zpravodajství
Jak má vypadat Česko 21. století? Jdeme kupředu? Nemohli bychom jít jinudy a lépe? Jak je to s českou vědou, dopravou, průmyslem, veřejnou správou? I tomu se věnuje webový magazín VizeX.
Celý článek

Nejlepší hry zdarma pro iPhone a iPad


2. 1. | Elektronika a počítače | Zábava a volný čas
Jistě, také pro iPad a iPhone existuje spousta her, které nabízejí super příběhy, kde řešíte zajímavé úkoly, díky nimž se v jejich světech dostáváte dál a dál. Tady je 5 extra super tipů na hry ke stažení pro zařízení s iOS!
Celý článek

Mapy zdarma ke stažení


4. 11. | Cestování
Potřebujete mapy zdarma pro vaše webové stránky, smartphone, tablet nebo PC? Zkuste XXLMaps, které nabízejí přesně toto pro každého. Mapy kontinentů, zemí a celého světa.
Celý článek

Vtipný vánoční pozdrav a mobilní vánoční hra


7. 12. | Elektronika a počítače | Zábava a volný čas
Jestli hledáte nějaké vtipné video, které byste letos posílali na Vánoce, zkuste to s Alvinem, rybkou, která se rozhodla slavit Vánoce nikoli tradičně na pekáči, ale u vánočního stromku. A když vám nebude samotné video stačit, můžete si zahrát i mobilní hru s Alvinem.
Celý článek

Stáhněte si plánovací kalendář na rok 2015


22. 9. | Finance a podnikání
Užitečnou pomůckou je každoročně plánovací kalendář, nejlépe nejen s vyznačenými svátky, ale také s informacemi o počtu pracovních dní v různých týdnech a měsících, nebo o počtu pracovních hodin. Tip na jeden takový zdarma ke stažení tu právě máme.
Celý článek

Flexibilní kancelář dostane vaše podnikání do centra dění. I v Brně


22. 7. | Finance a podnikání
Chcete na své obchodní partnery udělat dojem moderní kanceláří na prestižní brněnské adrese, ale nemáte chuť ztrácet čas hledáním vhodných prostor ani riskovat, že vám po čase přestanou vyhovovat? Chytrým řešením mohou být flexibilní kanceláře. Jednoduše si pronajmete prostory, které potřebujete, na dobu, která vám vyhovuje. A to klidně jen na hodinu.
Celý článek

Starší články >>>
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

RSS
Archiv článků

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí